Przejażdżka

Przejażdżka

Zagościło w końcu słońce. Zamiast siedzenia w domu i sprawdzania prognoz, kiedy można bezpiecznie wyjść aby nas nie złapał deszcz, można w końcu iść się poopalać. Żeby czas był jeszcze lepiej spożytkowany, wybierzmy się na małą wycieczkę ze swoim psem/kotem. Gdzie Wy lubicie z nimi najbardziej chodzić w takie piękne dni?

Jak ja byłam ostatnio nad wodą oprócz podróżnego kubka zabrałam również Stefana. Nie mógł chodzić, gdzie mu się rzewnie podoba. To obcy teren i bałabym się, że odejdzie za daleko albo się czegoś wystraszy. Miałam go, więc na smyczy. A gdy był czymś zaciekawiony, szłam tam razem z nim.

Ale skoro chociażby najmniejsza wycieczka, od razu nasuwa nam się pytanie jak to najlepiej zorganizować żeby oszczędzić zwierzakowi stresu a dla nas żeby było wygodnie? Mam coś w rodzaju transportera z wikliny, gdzie mój kot się mieści bez problemu. Ale oprócz takich podróży, zdaję sobie sprawę że coś innego jest potrzebne np. w razie wyjazdu do weterynarza. Wtedy bez wątpienia najwygodniejszy, najbardziej praktyczny bo łatwy do utrzymania w czystości będzie transporter, który ma wyjmowaną górę i metalową, więc bardziej wytrzymałą kratkę z przodu. Co o tym sądzicie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *