O mnie

O mnie

Mam 22 lata i mieszkam w okolicach Krakowa. Od zawsze lubiłam czytać książki, więc w szkole najbardziej mnie cieszył język polski. Czasem miałam lepszych nauczycieli a czasem gorszych ale na szczęście nie stłamsili mnie na tyle, żebym nie poszła w tym kierunku dalej. Po technikum miałam rok przerwy, żeby iść na studia. Nie licząc drobnych zawirowań właśnie przeszłam szczęśliwie pierwszy rok. Uczę się o archiwistyce i zarządzaniu dokumentacją. Nie zastanawiałam się, więc długo czy pisać tego bloga.

Zwierzęta były przy mnie zawsze. Jak nie pies mojej mamy to koty, które dokarmialiśmy. Poza tym miałam okazję dużo razy jechać w miejsca, gdzie mogłam pomagać przy innych bardziej hodowlanych zwierzętach. Na każde święta przy okazji organizowanych zbiórek staram się pomagać. Czynnie brać w tym udział i dostarczać do schronisk koce, karmy i wszystko co się przyda tym biednym zwierzętom. Widziałam stamtąd ich dużo i słyszałam wiele historii przy adopcji psa. Dlatego uważam, że nie powinniśmy brać najdroższych psów czy kotów z hodowli. Te z ulicy czy ze schroniska pokochają nas tak samo, będą nam bardziej wdzięczne a poza tym czasem dużo bardziej potrzebują od nas pomocy.

Psa jak wiecie mam właśnie ze schroniska. Moich dwóch kotów nie wzięłam konkretnie stamtąd. Ale to mnie jedynie upewnia w tym co piszę wyżej o miejscu z jakiego bierzemy dane zwierzę. Jeden i drugi kot nie żył wcześniej w za dobrych warunkach, więc tym bardziej codziennie się cieszę, że mogę je mieć przy sobie. Mam nadzieję, że poruszę dla Was najważniejsze aspekty w obcowaniu z tymi pięknymi zwierzętami a przy okazji i ja się czegoś dowiem od Was 😉